قبل از حضور با شماره های مطب در تماس باشید

صفحه اصلی / زیبایی سینه / بهترین جراح پروتز سینه
بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه

آنچه می خوانید...

امروزه جراحی پروتز سینه در میان زنان ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است و موجب افزایش زیبایی و جذابیت اندام ها می شود و در مواردی کاربرد دارد که شخص سینه هایی کوچک دارد و از سایز آن ها راضی نیست. این امر باعث کاهش یافتن اعتماد به نفس و جذابیت فرد می شود. علاوه بر این، پروتز سینه در کسانی که به دلیل جراحی سرطان سینه یک یا هر دو سینه شان را از دست داده اند، خیلی کاربرد دارد. با توجه به اهمیت زیبایی اندام ها برای خانم ها، امروزه این عمل متقاضیان زیادی دارد.

پروتز سینه

پروتز سینه یکی از شیوه های حجیم کردن سینه هاست که با کمک این روش می توان فرم خیلی زیبایی در سینه ها ایجاد کرد. بعضی از بانوان سینه های کوچک و بد فرمی دارند که می توانند به کمک پروتز سینه مشکل شان را برطرف کنند.

مزایای انجام پروتز سینه

در بعضی موارد این جراحی برای بازسازی ساختار سینه در کسانی که قبلا درمان سرطان سینه انجام داده اند و مجبور به تخلیه بخشی از سینه هایشان شده اند، کاربرد دارد. در نتیجه این جراحی از دو لحاظ  هدفمند است: زیبایی سینه و بازسازی آن. درباره بازسازی سینه توضیح داده شد ولی از نظر زیبایی هم بزرگ کردن سینه ها نقش شایانی در زیبایی اندام ها و افزایش جذابیت فرد دارد. این شیوه کاملا ایمن و کم تهاجمی تر از دیگر روش های جراحی سینه است و کمک بزرگی است برای داشتن سینه هایی خوش فرم و ایده آل. از انواع پروتز سینه می توان به پروتز سینه مدل اشکی اشاره کرد.

جراحی پروتز سینه در زمانی کوتاه و تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و فرد بعد از جراحی به بستری در بیمارستان نیاز ندارد. فقط در بعضی موارد با تشخیص و صلاح دید پزشک جراح برای یک شب در بیمارستان یا کلینیک بستری می شود. این جراحی بهتر است توسط بهترین جراح پروتز سینه انجام شود و با توجه به خواسته فرد متقاضی از انواع سایز پروتز سینه کمک گرفته شود تا از بهترین تکنیک ها و ابزارهای پزشکی روز دنیا استفاده شود. پزشک جراح پس از ارزیابی سینه ها مناسب ترین شیوه را برای فرم دهی و برطرف کردن افتادگی بافت سینه در اختیار متقاضیان قرار می دهند و اگر مشکل افتادگی سینه ها با پروتز حل نشود، جراحی لیفت و عمل پروتز سینه همزمان انجام خواهد شد.

در حقیقت پروتز سینه تا اندازه ای می تواند باعث لیفتینگ سینه شود و مشکل افتادگی سینه را حل کند، بنابراین، پروتز سینه تنها راه درمان افتادگی سینه ها نیست. علاوه بر این، جراحی لیفت سینه سایز سینه ها را تغییر نمی دهد و باعث حجیم و بزرگ تر شدن بافت سینه هایتان نمی شود. به همین دلیل اگر شما می خواهید هر دوی این عمل ها را همزمان انجام دهید باید با پزشک جراحتان صحبت کنید.

افراد مناسب پروتز سینه

برای انجام جراحی پروتز سینه باید استاندارد های اصلی و شرایط مناسب توسط پزشک جراح در نظر گرفته شود و معاینات لازم توسط ایشان انجام شود. در جلسه مشاوره پیش از عمل می توانید صادقانه خواسته هایتان را از عمل پروتز سینه بیان کنید. بصورت کلی باید بگوییم که جراحی پروتز سینه برای افراد زیر توصیه می گردد:

  • کسانی که دارای سایز سینه های خیلی کوچک هستند و با شیوه هایی مانند افزایش وزن هم سایز سینه هایشان تغییر نمی کند.
  • کسانی که سینه هایی نا متقارن دارند و تفاوت در سایز آن ها خیلی مشهود است.
  • کسانی که دارای سینه های خیلی تخت و کوچک هستند که به ایجاد برجستگی احتیاج دارد.
  • کسانی که تحت عمل جراحی سینه قرار گرفته اند و بخشی از بافت و حجم سینه شان کاهش یافته است.
  • کسانی که به خاطر شیردهی و پایان این دوره، دچار افتادگی سینه و کاهش حجم شده اند.
  • کسانی که با کاهش وزن تا حدی حجم سینه شان تغییر کرده و دچار افتادگی شده است.
افراد مناسب پروتز سینه

علاوه بر این، انجام این نوع جراحی سینه به بانوانی توصیه می شود که از سلامت عمومی برخوردار هستند و در تصمیم گیری هم مطمئن باشند. خیلی از افراد هم هستند که با حساسیت های فکری و داشتن وسواس برای انجام عمل پروتز سینه اقدام کرده اند ولی با دیدن نتیجه عمل دچار پشیمانی شده اند.    

این نوع جراحی های زیبایی به هیچ وجه برای چنین کسانی توصیه نمی شود و به طور معمول جراح این دسته از متقاضیان را در جلسات مشاوره شناسایی کرده و با این آگاهی که پس از عمل چه اتفاقی می افتد او را از جراحی پروتز سینه و یا سایر جراحی های زیبایی منصرف می کند.

در نتیجه، از مهم ترین مسائل پیش از اقدام برای جراحی دریافت مشاوره صادقانه از سوی پزشک جراح است که  به شما کمک خواهد کرد به درستی تصمیم بگیرید. جراحی پروتز سینه برای کسانی که پس از دوران شیردهی قصد دارند این عمل را انجام دهند هم محدودیت دارد؛ زیرا شما باید حتما پس از پایان دوران شیردهی و هنگامی که تغییرات سینه اتمام یافته است برای انجام آن اقدام کنید. البته نباید نگران باشید چون همه موارد و نکات توسط پزشک جراح پیش از عمل ارزیابی و پرسیده خواهد شد.

سن مناسب برای جراحی پروتز سینه

انجام جراحی پروتز سینه برای خانم هایی که سینه هایشان  کاملا رشد نکرده است توصیه نمی شود. سن مناسب برای انجام این جراحی از سن 18 سال به بالا است و فرد باید از سلامت کامل جسمانی برخوردار باشد. بهترین سن برای جراحی پروتز سینه وقتی است که شما نمودار رشدی خود را تمام کرده و و در حقیقت با گذر از سن رشد به بیشترین میزان رشد عضله ای و استخوانی رسیده اید تا پس از عمل جراحی دچار تغییر در سایز سینه ها نشوید. بهتر است بدانید که انجام این عمل جراحی پیش از 18 سالگی ریسک تغییر سایز را بالا می برد.  

سن مناسب برای جراحی پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه را چگونه انتخاب کنیم ؟

برای داشتن اندامی ایده آل بدون آسیب رساندن به بافت های بدن و یا ایجاد شکلی نامناسب از اهمیت بخصوصی برخوردار است. باید با توجه به اهمیت این مساله باید در انتخاب جراح متخصص دقت کافی را داشته باشید. بهترین جراح پروتز سینه کسی است که از تخصص و تجربه کافی در این زمینه برخوردار باشد و شما را با چالش هایی که پیش و پس از جراحی با آن همراه هستید آشنا کند. هر اندازه دقت و مهارت های منحصر به فرد پزشک جراح بیشتر باشد موجب می شود تا او با دیدی هنری تری اندام شما را زیبا و ایده آل سازد. ایشان به شما مشاوره ای صادقانه ارائه خواهد کرد و بهترن شیوه ها را به منظور قرار دادن پروتز درون سینه مد نظر قرار دهد.  

دکتر محمدرضا عرب

فارغ التحصیل فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 1399 فارغ التحصیل تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 1388 فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان سال 1381 سابقه 5 سال جراحی های متعدد و موفق در زمینه جراحی عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *