قبل از حضور با شماره های مطب در تماس باشید

صفحه اصلی / زیبایی صورت / جراح پلاستیک چه خدماتی ارائه می دهد؟
بهترین جراح پلاستیک

جراح پلاستیک چه خدماتی ارائه می دهد؟

آنچه می خوانید...

برخی از افراد تصور می کنند که جراحی پلاستیک فقط شامل جراحی زیبایی می باشد، اما باید توجه داشته باشید که جراحی های پلاستیک به مجموعه اقداماتی اطلاق می شود که به منظور ترمیم، تغییر و بهبود نقایص موجود در ظاهر افراد انجام می گردد. بنابراین جراحی های پلاستیک طیف گسترده ای را شامل می شوند که برای هر فرد بسته به شرایطی که  دارد انتخاب شده و بکار گرفته می شود. جراحی پلاستیک، معطوف به بخش خاصی از بدن نمی باشد و هدف از انجام آن بخشیدن ظاهری مناسب به بیمار می باشد. ممکن است افراد بر اثر عوامل مختلفی مانند حوادث، اختلالات ژنتیکی، تصادفات و … نیاز داشته باشند که در قسمتی از صورت یا بدن خود تغییراتی ایجاد نمایند. در این مقاله قصد داریم درباره ویژگی های جراح پلاستیک خوب و خدماتی که ارائه می دهد اطلاعات جامعی در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید…

 

بهترین جراح پلاستیک

جراح پلاستیک کیست؟

جراحان پلاستیک در دوره تحصیلات آکادمیک پس از این که دوره های آموزشی را در دانشکده پزشکی پشت سر گذاشتند می توانند در سطح تخصص زیبایی و جراحی های پلاستیک، دوره هایی را بگذرانند.

 

انواع خدمات زیبایی ارائه شده توسط بهترین جراح پلاستیک

از مهم ترین خدماتی که از سوی بهترین جراح پلاستیک در تهران ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ترمیم مشکلاتی که در اثر تصادفات ناگهانی برای افراد ایجاد شده است. برای مثال افرادی که با تصادفات رانندگی مواجه می شوند و بخشی از زیبایی خود را از دست می دهند می توانند با مراجعه به بهترین جراح پلاستیک در تهران بسیاری از عارضه های پیش آمده را بهبود بخشند. مثل ترمیم استخوان های شکسته و رفع نافرمی هایی که در ناحیه استخوان های صورت ایجاد شده است.
 • ترمیم و بهبود وضعیت زیبایی افرادی که نقایصی را در اثر مشکلات ژنتیکی تجربه می کنند و از بدو تولد با آن ها همراه بوده است.
 • بهبود و ترمیم عارضه های ناشی از سوختگی برای مراجعین

 

انواع جراحی های پلاستیک

از جمله جراحی هایی که در دسته بندی انواع جراحی های زیبایی و پلاستیک قرار می گیرد و از سوی بهترین جراح پاستیک در تهران انجام می شود موارد زیر هستند:

 • جراحی زیبایی گوش ( اتوپلاستی )
 • جراحی بینی
 • جراحی شکاف کام و لب ها
 • جراحی چین و چروک های گردن و صورت با عمل لیفت کردن
 • جراحی شکم: در جراحی شکم یا همان لیپوساکشن سایز و فرم شکم بازسازی می گردد تا از وضعیت غیر طبیعی مثل افتادگی و شل شدگی خارج شود.
 • جراحی پهلو ها
 • جراحی ران و باسن
 • جراحی سینه:  جراحی سینه شامل مجموعه ای از انواع جراحی هایی است که در ناحیه سینه انجام می شود. این عمل ها با هدف بزرگ کردن و بهبود فرم کلی آن انجام می گردد. جراحی بزرگ کردن سینه ها با روش ها و تکنیک های مختلف از جمله تزریق چربی یا پروتز سینه، جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی، جراحی لیفت سینه و جراحی ژنیکوماستی از مهم ترین موارد جراحی های سینه است.
 • جراحی ژنیکوماستی: به جراحی ای اشاره دارد که برای مردان انجام می شود. شاید شما هم مشاهده کرده باشید که برخی از مردان سینه های بزرگی دارند و سینه شان حالت مردانه ای ندارد. به همین دلیل برای انجام جراحی و بهبود وضعیت ظاهری سینه ها بسیاری از مردان برای انجام جراحی اقدام می کنند. در روند جراحی بخش هایی از سینه های مردان برداشت می شود تا سایز و فرم کلی آن ها بهبود پیدا کند.

 

 

ویژگی های بهترین جراح پلاستیک

در سطح شهر تهران شمار افرادی که به عنوان جراح پلاستیک به انواع خدمات زیبایی و درمانی می پردازند بسیار است اما کدام از آن ها بهترین جراح پلاستیک در تهران محسوب می شوند؟ یا بر اساس چه معیاری می توان بهترین جراح پلاستیک در تهران را تشخیص داد؟

در ادامه ویژگی های بهترین جراح پلاستیک در تهران را بر می شمریم تا بتوانید با توجه به آن ها انتخاب دقیق و هوشمندانه ای داشته باشید.

 • برخورداری از مدارک دانشگاهی معتبر در زمینه تخصص جراحی پلاستیک
 • برخورداری از بورد تخصصی به منظور ارائه فعالیت های زیبایی و درمانی و انجام جراحی های پلاستیک
 • توانایی های علمی و عملی در زمینه انواع جراحی های زیبایی
 • مهارت در بکار گیری انواع تکنیک های زیبایی در جریان جراحی های زیبایی
 • مهارت در استفاده از انواع تجهیزات زیبایی در روند جراحی های پلاستیک
 • استفاده از انواع دستگاه ها و ابزارآلات در روند جراحی های زیبایی به منظور بهبود روند جراحی پلاستیک
 • ارائه دقیق ترین مشاوره ها در زمینه انواع جراحی های پلاستیک به مراجعین به منظور اتخاذ بهترین تصمیم ها از سوی آنان
 • برخورداری از اخلاق حرفه ای و وجدان اخلاقی و پایبندی به سوگند پزشکی

 

جراح پلاستیک چه خدماتی ارائه می دهد؟

 

 جراحی بینی

به دلیل نقش بسیار مهم بینی در چهره، امروزه افراد زیادی تمایل دارند تا فرم و شکل ظاهری بینی خود را اصلاح نمایند و ظاهر جذاب تر و زیباتری داشته باشند. همچنین در برخی دیگر ممکن است بیماری هایی مانند پولیپ بینی و مشکلات تنفسی آن ها را به ناچار به انجام جراحی بینی سوق دهد. مراجعه به بهترین جراح پلاستیک برای این جراحی از نکات مهمی است که هر شخصی قبل از مراجعه به جراح باید در نظر بگیرد تا این جراحی مهم و حساس بدون هر گونه مشکل و خطری انجام شود.

 

جراحی-زیبایی-بینی

جراحی های لاغری

جراحی های لاغری یا جراحی های زیبایی شکم با هدف حذف چربی و کوچک نمودن شکم و پهلو انجام می شود و می تواند باعث تناسب اندام شما شود. از جمله این جراحی می توان بهن لیپوساکشن، لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی و … اشاره نمود که قبل از انجام آن ها باید توسط پزشک مورد معاینه و بررسی قرار بگیرید تا مشخص شود که کدام روش برای لاغری شما مناسب می باشد.

جراحی زیبایی سینه

 

 

با استفاده از جراحی های زیبایی سینه می توان فرم و اندازه سینه را بهبود بخشید و مشکلاتی مانند افتادگی سینه و بزرگ بودن یا کوچک بودن بیش از حد را درمان کرد. از جمله این جراحی ها می توان به جراحی لیفت سینه، پروتز سینه و … اشاره کرد. جراحی های زیبایی سینه می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس در خانم ها شده و باعث زیباتر شدن شکل و فرم ظاهری سینه ها شود.

جراحی ژنیکوماستی

رشد بیش از حد و بزرگی سینه در آقایان می تواند باعث بروز مشکلات زیاد و کاهش اعتماد بنفس در آن ها شود. این مشکل ممکن است به دلیل مصرف برخی داروها یا عوامل ژنتیکی و هورمونی ایجاد شود که خوشبختانه قابل درمان است و توسط جراحی ژنیکوماستی رفع می شود.

جراحی زیبایی پلک

 

 

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، یکی دیگر از خدماتی است که توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام می شود. این جراحی با هدف حذف پوست اضافه و افتادگی پلک ها انجام می شود و باعث می شود که چهره جوان و شاداب به نظر برسد.

خاتمه

این مقاله با تمرکز بر ویژگی ها و خدمات ارائه شده توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران نگارش شده است. بسیاری از افراد در ابتدای مسیر تصمیم گیری در خصوص انجام یا عدم انجام یکسری جراحی های زیبایی و پلاستیک دچار سردرگمی هایی می شوند. یکی از راه های نجات از این سردرگمی ها مراجعه به بهترین جراح پلاستیک در تهران است تا با دریافت مشاوره بتوان بهترین تصمیمات را با آگاهی دقیق اتخاذ نمود.

دکتر محمدرضا عرب

فارغ التحصیل فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 1399 فارغ التحصیل تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 1388 فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان سال 1381

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *