قبل از حضور با شماره های مطب در تماس باشید

صفحه اصلی / لیفت / لیفت صورت با نخ
لیفت-صورت-با-نخ

لیفت صورت با نخ

آنچه می خوانید...

همان طور که می دانید همواره تمامی انسان ها میل به زیبایی زیبا تر شدن دارند و دوست دارند پوستی زیبا و جوان داشته باشند. پیری و شلی پوست پس از افزایش سن می تواند بسیار آزار دهنده باشد. اما با پیشرفت روز افزون علم پزشکی و زیبایی روش هایی مختلفی جهت جوانسازی و رفع چین و چروک صورت به وجود آمده است.

لیفت صورت با نخ یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست است. ما دراین مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص لیفت صورت با نخ در اختیار شما قرار دهیم. پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

لیفت-با-نخ

 

لیفت صورت با نخ چیست ؟

لیفت صورت با نخ یکی از روش های موثر و کم تهاجم است که تاثیر بسزایی در رفع چین و چروک و جوانسازی پوست دارد و می تواند در نوبه خود جایگزین مناسبی برای جراحی لیفت صورت باشد.

همان طور که ممکن است بدانید جراحی لیفت صورت یکی از روش های موثر و دائمی است اما این روش کاملا تهاجمی بوده و دوره نقاهت آن ممکن است کمی سخت و دشوار باشد.

لیفت صورت با نخ توسط نخ های بخیه یا جذبی انجام می گردد و موجب کلاژن سازی پوست و جوانسازی پوست می شود و هم چنین به بالا بردن پوست و رفع چین و چروک کمک شایانی می کند.

این روش به نسبت جراحی لیفت آسان تر است و به تیغ جراحی نیاز نیست هم چنین  لیفت صورت با نخ دارای هزینه کم تری است.

 

لیفت صورت با نخ چگونه انجام می شود؟

همان طور که در ابتدا گفتیم، لیفت صورت با نخ توسط نخ بخیه یا نخ های جذبی صورت می گیرد و در طی آن پزشک با استفاده از نخ های بخیه موقت پوست صورت را بالا  می کشد.

در این روش پزشک با بالا کشیدن پوست توسط نخ بخیه به سفت شدن پوست کمک می کند.

برای لیفت صورت با نخ ابتدا پزشک متناسب با نوع نخ و نواحی مورد نظر، به تعیین میزان نخ های مورد نیاز می پردازد و سپس محل ورود و مسیر عبور نخ ها را نشانه گذاری می کند.

سپس با استفاده از یک سوزن باریک نخ ها را در نقاط نشانه گذاری شده عبور می دهد و توسط آنها پوست را بالا کشیده و جمع می کند.

لیفت صورت با نخ چه مزایایی دارد؟

اگر بخواهیم در خصوص مزایای لیفت صورت با نخ بگوییم، لازم به ذکر است که این روش علاوه بر اینکه بسیار موثر است، بسیار طبیعی بوده و موجب کلاژن سازی پوست نیز می شود.

از دیگر مزایای لیفت صورت با نخ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نتایج طبیعی
 • ایمنی بالا
 • دوره نقاهت کوتاه
 • هزینه مناسب
 • بدون درد
 • افزایش کلاژن سازی و جوانسازی پوست

عوارض لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ نیز مانند اغلب روش های زیبایی ممکن است با برخی عوارض جانبی همراه باشد. اما لازم است بدانید که این عوارض جانبی پس از گذشت مدت زمانی برطرف خواهند شد و جای نگرانی نیست.

برخی از عوارض لیفت صورت با نخ عبارتند از:

 • کبودی
 • خونریزی
 • حساسیت در نواحی که نخ های قرار داده شده اند.
 • عدم تقارن
 • حرکت نخ ها
 • حساسیت

قیمت لیفت صورت با نخ

فاکتور های مختلفی بر هزینه این روش زیبایی موثر هستند و قیمت لیفت صورت با نخ بسته به میزان افتادگی پوست، نوع نخ استفاده شده، تکنیک های به کار گرفته شده و دستمزد پزشک دارای هزینه های گوناگونی است.

به همین منظور جهت مطلع شدن از هزینه این روش زیبایی می بایست پس از مراجعه به پزشک و گذارندن جلسه مشاوره با پزشک از هزینه لیفت با نخ اطلاع پیدا کنید.

 

دکتر محمدرضا عرب

فارغ التحصیل فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 1399 فارغ التحصیل تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 1388 فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان سال 1381 سابقه 5 سال جراحی های متعدد و موفق در زمینه جراحی عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *